place гр. Габрово, Бул. "Ген. Дерожински" 92   
phone +359 66 801354   
envelope vaseood@gmail.com
bulgarian languageenglish languagerussian language
search
Рецепти

Фетучини с пиле и гъби в сметанов сос

Необходими продукти:
Фетучини 250 гр.;
Пилешко филе 200 гр.;
Течна готварска сметана 200 гр.;
Пресни гъби печурки 200 гр.;
Бекон 150 гр.;
Сол, черен пипер и копър на вкус.

Разбери повече ... Фетучини с пиле и гъби в сметанов сос1 2 3 4 5 6


ВАС ЕООД
Адрес: Бул. „Ген. Дерожински“ №92
Бул. „3-ти март“ №7
Габрово, 5309
Е-мейл: vaseood@gmail.com
Телефон: +359 66801354
Факс: +359 66801355
Мобилен: +359 876362663